Доброволець легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський підтвердив ці наміри 24 Каналу. Він наголосив, що це – стратегічне завдання. Зазначимо, що нині російські добровольці проводять черговий рейд у Бєлгородській та Курській областях.

Дивіться також Продовження внутрішніх конфліктів: у ГУР пояснили, чому російські добровольці не зупиняться

"Це питання не місяців, це наше стратегічне завдання. Рано чи пізно такий похід дійсно має відбутися. Заради цього, власне, все починається", – наголосив Барановський.

За його словами, нині російські добровольці ще не готові йти з походом на Москву. Однак, коли ситуація дозволятиме та зросте кількість бійців до відповідного рівня – тоді втілять це завдання.

Ми обов'язково за нього візьмемося. Завдання максимум – воно таке є від початку, і його ніхто не скасовував,
– сказав доброволець легіону "Свобода Росії".

Черговий рейд російських добровольців

  • Російський добровольчий корпус, легіон "Свобода Росії" та Сибірський батальйон зайшли на територію Росії. Це сталося 12 березня. Вони заявили, що почали операцію "з визволення Росії від диктатури".
  • У ГУР МО зазначили, що ці підрозділи на території країни-агресорки діють самостійно. Вони складаються з громадян Росії, тож перебувають у себе вдома.
  • Одна з гарячих точок – селище Тьоткіно в Курській області. Бійці легіону "Свобода Росії" оприлюднили відео із цього населеного пункту. Вони додали, що добровольці там ведуть бій. Також зазначили, що готуються звільняти місцевих.
  • У ФСБ заявили, що інформація у соцмережах про те, що у деякі прикордонні населені пункти Курської та Бєлгородської областей "зайшли українські збройні формування" – начебто "не відповідає дійсності".
  • Тим часом Владімір Путін заявив, що операцію почали нібито "іноземні найманці". За його словами, Україна начебто "хоче захопити території для обміну під час переговорів".