Андрій Юсов назвав операцію російських добровольців продовженням внутрішніх конфліктів на території Росії.

Читайте також Російські повстанці та українські БпЛА: з'явилися нові деталі "замаху"на будівлю ФСБ у Бєлгороді

Події в Курській та Білгородських областях — це продовження внутрішніх конфліктів на території так званої Російської Федерації, які активно розвертаються після повномасштабного вторгнення і злочинної війни Путіна і Росії проти України. Це не перші подібні випадки, але цього разу вони, напевно, найбільші за масштабами та наслідками,
– заявив він у коментарі ЗМІ.

За словами представника ГУР, дії російських добровольців, що атакують Курщину та Білгородщину, будуть продовжені та, можливо, "матимуть місце і в інших регіонах".

Рейд російських добровольців: що відбувається

  • 12 березня три підрозділи, в яких воюють громадяни Росії – легіон "Свобода Росії", Російський добровольчий корпус і "Сибірський батальйон" – перетнули кордон з Росією. Вони заявили про початок операції з "визволення Росії від диктатури". Рейд триває у Бєлгородській та Курській областях.
  • Добровольці заявили, що вони взяли під контроль Лозову Рудку та Тьоткіно й рухаються далі. Водночас окупанти залишили населені пункти – російська армія кинула техніку та своїх же громадян.
  • Активність добровольчих підрозділів у прикордонних регіонах Росії спостерігається в наступних місцевостях: селище Тьоткіно в Курській області, населені пункти Глотове та Лозова Рудка в Бєлгородській області, село Нехотіївка й у районі Нової Таволжанки Бєлгородщини.
  • Російська федеральна служба безпеки заявила, що "інформація про захід у деякі прикордонні населені пункти Бєлгородської та Курської областей українських збройних формувань" в соцмережах – нібито "не відповідає дійсності".
  • У Владіміра Путіна також нарешті відреагували на прорив кордону. Кремлівський диктатор заявив, що операцію розпочали начебто "іноземні найманці" та сказав, що Україна нібито "хоче захопити території для обміну під час переговорів".