Своїми припущеннями із 24 Каналом поділився російський правозахисник, блогер, опозиційний політик Марк Фейгін. Він пояснив, чому промовчить Захід.

Дивіться також Остаточно розв'язані руки: що буде після "перемоги" Путіна та чого чекати від виборів у Росії

Перевибори Путіна в Росії

За словами Фейгіна, у росіян не залишилося можливості обурюватися. Тому чекати на якісь суттєві акції у день виборів не варто.

"Є можливість акції опівдні. Тобто прийдуть противники Путіна і війни, стануть в чергу на виборчих дільницях, і комунікуватимуть між собою, але нічого суттєвого не проведуть. Ми бачили це по акції з Навальним. В Росії немає здатності самоорганізовуватися", – зазначив він.

Власне, і після оголошення "результатів" виборів нічого суттєвого не відбудеться. Навіть ті декілька сотень дружин військових, які виходили на свої акції, погоди не зіграють. Бо вони виступають за особисті потреби – повернути їхніх чоловіків, а не зупинити війну.

"Важлива не арифметика (скільки їх може вийти – 24 Канал), а ціль. Вони на задовольняють локальні потреби, не переходять на політичні складові. Країни теж не оголошуватимуть нелегітимними ці вибори, бо у такому разі проти кого воювати? У США зараз йде своя передвиборча гонка, тому я не чекаю серйозних заяв від Заходу", – резюмував опозиційний політик.

Вибори в Росії: останні новини

  • Добровольчі батальйони прорвали кордони двох російських областей. У Москві побоюються нових рейдів до виборів.
  • Боєць легіону "Свобода Росії" заявив про намір йти на Москву. Але це у довгостроковій перспективі.
  • Не йти на вибори – не допоможе побороти Путіна. Тоді не буде тиску на виборчу систему та результати ще простіше буде підробити.