Про це 24 Каналу заявив начальник штабу РДК Олександр з позивним "Фортуна", зауваживши, що нині ведуться наступальні бойові дії. Він додав, що є досить серйозний потенціал. До слова, рейд на територію Росії розпочали 12 березня.

До теми Справжня опозиція Путіну: що відомо про РДК, легіон "Свобода Росії" та Сибірський батальйон

"Москва – це проміжна ціль. Ціль – Владивосток напевно все-таки у довгостроковій перспективі. Ми розвиваємо успіх наступальних дій. Наміри та амбіції у нас серйозні та впевнені. І казати про певні великі успіхи, стратегічні кроки, напевно, пізніше будемо", – наголосив начальник штабу РДК.

Яка ситуація зі зброєю в окупантів

Протистоїть російським добровольцям "збірна солянка". Це представники російських прикордонних військ, строковики та мобілізовані. Що стосується зброї та техніки – то вона стандартна для російської армії.

У будь-якому разі переозброєння армії Росії відчувається. Тим людям, які досі вірять у різних "мобіків" і так далі, хотілося б сказати, що у будь-якому разі – це ворог. Ворог, який вміє воювати, на якого працює величезна машина ВПК російського,
– розповів Олександр.

"Фортуна" зауважив, що не у всіх російських військових усе завжди є. І, можливо, немає відпрацювання з технічного боку. Однак у росіян є і нова стрілецька зброя, і машини після капітального ремонту.

"Найгірше, що навіть застарілі морально зразки й стрілецького озброєння, і техніки, попри те, що вони вже старі, їх досить велика кількість. Це теж потрібно завжди мати на думці", – сказав начальник штабу РДК.

Операція російських добровольців

  • Легіон "Свобода Росії", Російський добровольчий корпус та "Сибірський батальйон" зайшли на територію країни-агресорки 12 березня. Російські добровольці почали операцію з "визволення Росії від диктатури".
  • Бійці проводять рейд у Курській та Бєлгородській областях. Нині тривають бої з окупантами у п'яти населених пунктах на Бєлгородщині. Епіцентр воєнних дій нині у селищі Тьоткіно в Курській області.
  • Доброволець легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський зазначив, що російські добровольці планують піти на Москву. Утім поки що вони не готові це зробити. Однак, це завдання втілять, коли матимуть досить бійців та коли дозволятиме ситуація.
  • Крім того, легіон "Свобода Росії", Російський добровольчий корпус та "Сибірський батальйон" хочуть активізувати внутрішню опозицію в Росії. Свій рейд вони навмисно приурочили до виборів президента Росії. Вони відбудуться з 15 по 17 березня.