Водночас легіон "Свобода Росії", Сибірський батальйон і Російський добровольчий корпус хочуть активізувати внутрішню опозицію в Росії. Операція російських добровольців була навмисно пов'язана з президентськими виборами.

Дивіться також Новий прапор вже готовий, – "Свобода Росії" не виключає, що "Росію звільнятимуть по шматках"

Де наразі відбуваються бойові зіткнення

Доброволець легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський з позивним "Лютик" в етері телемарафону розповів, що російські добровольчі формування ведуть бої з регулярною армією Росії у п’ятьох населених пунктах у Бєлгородській області.

Наразі, за його словами, село Тьоткіно у Курській області знаходиться в епіцентрі усіх воєнних дій. Зокрема, бойові зіткнення відбуваються і в інших населених пунктах.

Зараз ситуація нестабільності поширюється і на сусідні населені пункти, і не лише у Курській області, але й у Бєлгородській області. Там теж більш як троє, скоріше можна говорити про п’ять населених пунктів, де відбуваються бойові зіткнення між добровольчою армією і військами Путіна,
– заявив Барановський.

Він додав, що рейд російських добровольців присвячене до так званих чергових виборів президента Росії.

"Це все присвячене до так званих виборів. Електоральної процедури, яка завтра почнеться по узурпації влади Володимиром Путіним в черговий раз. Ми, як небайдужі громадяни Росії, вирішили таким чином висловити свою політичну волю, своє ставлення до цих виборів і режиму Володимира Путіна", – наголосив російський доброволець.

Він також підкреслив, що бійці легіону вже "взяли всі засоби для голосування, а усі "сюрпризи" почнуться вже завтра.

Що відомо про рейд російських добровольців на територію країни-агресорки

  • 12 березня загони російських добровольців, що представляють легіон "Свобода Росії", Російський добровольчий корпус та Сибірський батальйон зайшли до Курської та Бєлгородської областей Росії у рамках спільної операції. Почалися бої з урядовими силами.
  • Повстанці стверджують, що принаймні певний час тримали під контролем селище Тьоткіно у Курській області та хутір Лозова Рудка у Бєлгородській області. Водночас російська пропаганда запевняє, що усе нібито "під контролем."
  • Голова і засновник РДК Денис Нікітін розповів, що операції на території Росії – це винятково їхня ініціатива та планування. Але й не став заперечувати, що Російський добровольчий корпус постійно співпрацює зі Збройними Силами України та Міністерством оборони України.
  • Доброволець легіону "Свобода Росії" Олексій Барановський заявляв, що легіон збирається піти на Москву. За його словами, нині російські добровольці ще не готові йти з походом на Москву. Однак, коли ситуація дозволятиме та зросте кількість бійців до відповідного рівня – тоді втілять цей задум.