Про це 24 Каналу розповіла голова благодійного фонду "Русь сидящая" Ольга Романова, зауваживши, що Путін хвилюється перед виборами. Є одна річ, яка через яку він переживає.

Дивіться також Втрати Росії в Україні дорівнюють 19 арміям НАТО: з чим можна порівняти 300 000 знищених ворогів

Які проблеми є в Путіна

Як зауважила Романова, Путіну потрібне відчуття легітимності. Він відчуває її втраченою через спробу заколоту від власника "Вагнера" Євгєнія Пригожина. Тоді взагалі ніхто не вийшов ні на підтримку Путіна, ні на його захист.

Це дуже його вразило. Йому потрібен контакт з народом, який має його обожнювати. Це властиво будь-якому старезному президенту. Він не сентиментів шукає. Йому потрібна енергетика,
– сказала Романова.

Дивіться розмову з Ольгою Романовою на ютубі 24 Каналу

При цьому в Росії цікава ситуація щодо влади. Можна згадати тут колишнього мера Москви Юрія Лужкова. Перед відставкою рейтинг довіри його складав близько 75%. Одразу після відставки – близько 5%. Це свідчить, що росіяни люблять владу, а не людей при владі та їхні вчинки.

Вибори в Росії: коротко

  • У березні 2024 року в Росії відбудуться президентські вибори. Відомо, що вони збігаються з кількома важливими для окупантів датами – 10 річниці анексії українського Криму та 25 річниці перебування Путіна в Кремлі. Наразі він не оголосив про свою участь, але це формальність.
  • Раніше прессекретар Путіна Дмітрій Пєсков вже давав свої "прогнози" на вибори. Він переконував, що Путін отримає більш ніж 90% на голосуванні у березні 2024 року.
  • Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що Путін у своїй передвиборчій кампанії не говоритиме про війну, якщо у них не буде успіхів на полі бою. Натомість там зосередяться на традиційних для себе темах.