Російські добровольці опублікували звернення, в якому привітали Путіна із першим днем виборів. На відео легіонери стріляють з гармати, зі словами "Відправляємо бюлетені на стіл до Владіміра Владіміровича".

Дивіться також Сирени та прильоти, голосування на виборах зупинили: хронологія вибухів у Бєлгородській області

Легіон "Свобода Росії" віддав свій голос за вільну Росію

Легіонери опублікували відео, на якому вони стріляють із гармати зі словами "Відправляємо бюлетень на голосування. Сподіваємося, він потрапить прямо до кабінету Володимира Путіна"

Із першим днем виборів! Ми свій голос віддаємо за вільну Росію,
– мовиться у коментарі до відео.

Російські добровольці привітали із першим днем виборів в Росії / Відео легіону "Свобода Росії"

Російські добровольці також звернулися до жителів Бєлгородської та Курської областей. Вони закликали жителів цих областей, що не скористалися "зеленим коридором", залишатися в укриттях.

Гуманітарний коридор для жителів Бєлгородської та Курської областей

  • Гумкоридор діяв з 21 години 14 березня по 7 годину 15 березня за місцевим часом. Після цього російські добровольці продовжили проведення своєю операції в прикордонних областях Росії.
  • Відомо, що російська влада намагалася блокувати евакуацію. Людей не пускали на вокзали, а силовики обмежували цивільних. Це призвело до ще більших панічних настроїв серед жителів Бєлгородської та Курської областей.
  • За даними РДК, з Бєлгородської області евакуювалося понад 7 000 цивільних автомобілів. Значно менше жителів Курської області покинули свої домівки Звідти виїхало понад 600 цивільних автомобілів.