Після аварії у частини споживачів не було електроенергії. Проте протягом години ситуацію стабілізували.

Дивіться також Прогноз експертів: коли в Україні скоротяться відключення електропостачання

Загоряння на підстанції Києва

Як розповіли в КМВА, у Шевченківському районі столиці сталося загоряння у звичайній трансформаторній підстанції. Попередньо сталося коротке замикання при ввімкненні станції. Відкритого вогню немає – як немає і постраждалих.

Зазначається, що на життєзабезпечення Києва цей інцидент жодним чином не вплинув. Влада обіцяє, що світло тим, у кого його вимкнули через аварію, повернуть вже протягом години.

Через коротке замикання на трансформаторній підстанції в Шевченківському районі столиці без енергопостачання наразі 1 тисяча споживачів. Фахівці ДТЕК вже працюють і обіцяють протягом години перемкнути їх на резервні лінії,
вказав Віталій Кличко.

В ДТЕК о 19:58 повідомили, що заживили за резервними схемами всі 18 будинків, що лишилися без світла. Задимлення також ліквідовано. Наразі енергетики проводять огляд обладнання, аби встановити причину аварії.

Варто вказати, кілька днів тому у мережі теж повідомляли про вибух на одному з енергетичних об'єктів столиці. Однак влада зазначила, що інформація не відповідає дійсності. Там вказали, що всі ТЕЦ працюють у штатному режимі.

Графіки відключень 28 червня

В компанії ДТЕК розповіли, що за вказівкою НЕК "Укренерго" графіки відключень 28 червня у споживачів будуть застосовуватись з 00:00 по 24:00. Тобто цілу добу.

При цьому живлення критичної інфраструктури не обмежуватиметься.