Він відбувся зранку 29 вересня. Місцевий телеграм-канал повідомляє, що трапилось це о 7:51.

Цікаво Гучна "бавовна" знову в Курську: місцева влада переконує, що панікувати не слід

Що відомо про вибух

Як повідомив мер міста, вибух був у житловому районі Мелітополя біля промислово-економічного коледжу. Однак дізнатися, що там відбувається, місцеві не можуть, адже там уже знаходяться військові формування армії країни-окупантки.

Зараз там уже військові, все оточено, нікого не пускають,
– зазначили у телеграм-каналі Ріа-Мелітополь.

Згодом появилася інформація, що це, ймовірно, був результат роботи партизанського руху. Так, представники сил спротиву повідомили, що був підірваний червоний Ланос, у якому їздила директор-колаборантка фейкового департаменту освіти олена шапурова. Вона вижила.

Як повідомив мер міста, вона до повномасштабного вторгнення прославилась численними корупційними схемами в коледжі. А після нього очолила окупаційний "департамент освіти" й всіляко допомагала окупантам.

8 вибухів за добу

28 вересня ввечері появилась інформація, що в окупованому місті відбулася низка вибухів. Згідно зі словами мера міста Івана Федорова, їх зафіксували у південному напрямку від Мелітополя.

Станом на 18:00 28 вересня він не повідомляв про їхні наслідки. Детальнішої інформації немає дотепер.

У місті працюють партизани

Зазначимо, що у місті, яке знаходиться під окупацією, українці не перестають чинити супротив з початку повномасштабного вторгнення. За час своєї роботи вони:

  • зруйнували залізничні колії,
  • "підсмажили" журналіста олега шостака,
  • провели комплекс дій для зирву псевдореферендуму.

За версією американського Інституту вивчення війни (ISW), Мелітополь є центром партизанського руху України. Про це, зокрема, розповідав мер міста Іван Федоров.

Зверніть увагу – мінус 100 окупантів за 1 удар – ЗСУ вдарили по Мелітополю: відео