Під час ефіру речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат прокоментував ситуацію з вибухами на аеродромі "Зябрівка", що під Гомелем. Він наголосив, що українські військові покладаються на партизанський рух у білорусі.

Читайте також Треба простежити за наступними "бавовнами", – військовий експерт припустив, чим вдарили по Криму

Партизани дуже допомагають Україні

Ми знаємо, що вони надзвичайно добрі, розумні та кмітливі люди, які вже надзвичайно добре допомагають нашій державі, Збройним Силам України,
– сказав Ігнат.

Він також подякував тим білорусам, які допомагають нам здолати окупантів. Їхня підтримка пришвидшує настання того дня, коли ми зможемо вигнати усіх росіян з території нашої країни.

Вибухи у білорусі пролунали вночі

Нагадаємо, що про "бавовну" поблизу військового аеродрому "Зябрівка" повідомили вночі 11 серпня. Це летовище, розташоване за кілька десятків кілометрів від кордону з нашою державою, російські військові регулярно використовують для обстрілу України.

Так, від місцевих мешканців спочатку надійшла інформація про 4 спалахи упродовж 10 хвилин. Невдовзі ж вони розповідали, що цих спалахів було вже 8. А після цього ще й була ударна хвиля.

У міноборони білорусі вирішили якомога швидше пояснити, що ж сталось. Мовляв, 10 серпня близько 23:00 там дійсно були "спалахи". А причиною цього став пробіг однієї з одиниць техніки. З високою долею ймовірності йдеться про якусь військову машину, якщо вірити версії відомства.

У ньому зазначають, що відповідна машина нещодавно пройшла ремонт. У ній замінювали двигун. Правда, знову ж таки за версією міноборони, перевірку вона не пройшла, бо загорілась.

Дуже це все нагадує вибухи на аеродромі "Саки", що у Новофедорівці. Там російські загарбники озвучили відразу кілька версій на вибір. То спочатку мовилось про банальну недбалість.

Невдовзі з'явилась інформація про порушення правил безпеки та поводження з вогнем. Якщо простіше, то хтось кинув недопалок десь біля літака. Ще за однією з версій, хтось з гелікоптера стріляв по стоянці, розташованій за кілька сотень метрів від авіабази. Зауважимо лиш, що в жодному з випадків не згадуються ЗСУ.

Варте уваги – у Британії відреагували на вибухи в Криму: дивіться відео