Місцевий гауляйтер вже встиг відзвітувати про "успішне" відбиття української протикорабельної ракети. Втім окупант визнав, що внаслідок падіння уламків виникло загоряння, яке, ймовірно, й потрапило на відео.

Дивіться також Таємничі мисливці за російськими кораблями․ Як легендарна Group 13 ГУР МО нищить ворожий флот

Влучання у пароплав

Вранці 21 квітня окупанти бідкалися на ракетну атаку на бухту Севастополя. Згодом у мережі опублікували відео з самої бухти, на якому видно дим. При цьому самого пароплава, про ураження якого стверджують окупанти, не видно.

Ракета в**ала в пароплав. Бачиш, горить. Тож у мене сьогодні другий день народження,
– ділиться окупант.

У бухті Севастополя було неспокійно: дивіться відео

Так, справді, гауляйтер Севастополя Міхаіл Развожаєв підтвердив, що бухту атакувала протикорабельна ракета. Однак, за його словами, її збила ППО, а уламки впали і викликали загоряння. Окупант заявив, що загоряння ліквідували.

Також варто зазначити, що одразу після вибухів пропагандистські телеграм-канали почали заспокоювати населення. "Повідомляють, що техніка ціла! Попередньо, постраждалих немає", – поспішно писали вони. Однак, як стверджують інформресурси, північною стороною Севастополя у той час їхали пожежні машини у бік Сухарної бухти чи бухти Голландія.

Що відомо про атаку

  • Окупанти приблизно о 8:37 повідомили про закриття Кримського мосту. Вже за кілька хвилин у бухті Севастополя пролунав вибух, а окупанти попередили про ракетну загрозу по всьому півострову.
  • О 9:24 у Криму оголосили про відбій ракетної небезпеки. Однак кримські телеграм-канали заявили, що це, можливо, не останнє оголошення тривоги за сьогодні. Вони попередили, аби всі були напоготові та не ігнорували оголошення про небезпеку.
  • Цікаво, що після вибухів у Севастополі зникло світло. Окупанти заявили, що перебої зі світлом пов'язані з аваріями на підстанціях. Вони обіцяють відновити енергопостачання до 17:00. Крім того, через аварію на мережах тролейбуси в місті змінили розклад.