Військовий рух українців і кримських татар "Атеш" розкрив деталі нічних ударів по об'єктах росіян у Джанкої. Зокрема, в "Атеш" заявляють, що внаслідок вдалого ураження військової частини знищено не тільки РЛС і засоби ППО, а й особовий склад окупантів.

Дивіться також У Якимівці під Мелітополем пролунали вибухи: росіяни бідкаються на обстріл "іноземними ракетами"

В "Атеш" розповіли деталі атаки в Джанкої

Джерело партизанів з військової частини в Джанкої повідомляє, що увесь автотранспорт, призначений для перевезення загиблих, від ночі й до вечора задіяний для евакуації тіл.

Окремо зафіксовано пересування 8 – 10 "труповозок" із тілами загиблих окупантів вранці.

В "Атеш" заявили про свою причетність до сьогоднішніх нічних ударів по об'єктах Росії. Також військовий рух зауважив, що до ударів причетні й жителі Джанкоя.

"Атеш" повідомляє, що зібрану в попередні місяці інформацію розташування ворожих ППО, РЛС, центрів підготовки російських мобілізованих у Джанкої було передано "центрам прийняття рішень України".

Більше деталей про атаку в Джанкої

  • У ніч на 24 листопада в окупованому Джанкої під час повітряної тривоги лунали вибухи. У Росії після атаки заявили, що нібито збили аж 13 безпілотників над окупованим Кримом.
  • Згодом більше деталей розкрив мер Мелітополя Іван Федоров. Він заявив, що вибухи в Джанкої лунали на території військової частини.
  • За його словами, місцеві жителі заявили щонайменше про 10 потужних вибухів.
  • Українські військові офіційно не коментували вибухи в Джанкої.