Тимчасово не працювали 6 станцій метро "червоної" гілки. Уже увечері, 8 липня, КМДА повідомила про відновлення роботи метрополітену у звичайному режимі.

Дивіться також Били ракетами – постраждала лікарня "Охматдит": усе, що відомо про обстріл Києва 8 липня

Рух поїздів "червоною" гілкою метро відновлено

О 16:14 влада Києва повідомила, що рух поїздів "червоною" лінією відновлений у звичайному режимі. Працюють усі станції наземної ділянки столичної підземки.

Нагадаємо, що були закриті декілька станцій: від "Дніпра" до "Лісової". Фахівці проводили обстеження відкритої ділянки метро після масованого ракетного обстрілу столиці. Вони знайшли на коліях деякі небезпечні предмети.

Обстеження відкритої ділянки "червоної" лінії метро завершено. Виявлені й вилучені небезпечні для руху поїздів предмети, що зʼявились на коліях внаслідок ракетних обстрілів,
– написали у КМДА.

Зазначимо, що за даними Повітряних сил, ворог бив по Україні балістикою, крилатими ракетами, зокрема Х-101, а також гіперзвуковими ракетами типу "Кинджал". Всього було зафіксовано 38 повітряних цілей. Якщо говорити про столицю, то у Києві постраждало 7 районів. Під ударом цього дня опинилася і дитяча лікарня "Охматдит".