У своєму телеграм-каналі вони зазначили, що попри вибухи майже місяць тому, військові об'єкти Росії у тимчасово окупованому Бахчисараї продовжують працювати. А тому хочуть "виправити це непорозуміння".

Цікаво Морські акули контрнаступу: як надводні дрони можуть нищити російський флот у Чорному морі

Бахчисарай чекає на "бавовну"

Своїми цілями партизани назвали два об'єкти у Бахчисараї. Це:

  • 758 центр матеріально-технічного забезпечення Чорноморського флоту Росії,
  • пункт постійної дислокації 133-ї бригади матеріально-технічного забезпечення.

Саме там ввечері 1 березня, окрім інших населених пунктів тимчасово окупованого Криму, чули вибухи. Тоді внаслідок "бавовни" у місцевих мешканців затряслися меблі та вікна, а в окрузі спрацювали сигналізації машин.

Попри те, що місяць тому 758 центр матеріально-технічного забезпечення ЧФ РФ і пункт постійної дислокації 133-ї бригади матеріально-технічного забезпечення піддався впливу "хлопка", вони продовжують функціонувати. "Атеш" має намір виправити це непорозуміння!
– зазначили партизани.

Слідкують не за одним об'єктом

Зазначимо, що партизанський рух "Атеш" слідкує не за одним військовим об'єктом країни-терористки на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, нещодавно стало відомо, що в Саках, що також у Криму, відбулася розвідка на ворожому аеродромі. При цьому партизани поділилися кадрами з розвідки й відзначили, що вже не вперше приділяють увагу цьому аеродрому, адже його активно використовують росіяни у війні проти України.

"Атеш" вдалося дізнатися, що біля аеродрому розташовані 4 висотки, 1 з яких – військовий гуртожиток. при цьому вахтерів у ньому немає, але всі мешканці знають одне одного.

Як доповів агент: "Охорона такого важливого об'єкта на дуже низькому рівні", не дивно, що у них постійно трапляються "нещасні випадки". Як знати, чи не стануть Саки наступною метою для хороших людей?
– відзначили партизани "Атеш".

Остання "бавовна" у Севастополі: що відомо

  • 22 березня ранок у Севастополі розпочався з "бавовни". Тоді у мережі опублікували кілька відео вибухів, на одному з яких видно потужний вибух у бухті. Окупанти через це закрили переправу через бухту в місті.
  • Зазначимо, що вибуховою хвилею у Севастополі подекуди в будівлях повибивало вікна. Ба більше, вікна повилітали й у будівлі окупаційної влади міста.
  • Такий гучний ранок в окупованому місті прокоментувала речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк. Вона зіронізувала, що тепер росіяни можуть заявляти, що риття окопів в Криму не було марним. А також зазначила, що в тимчасово окупованому Криму для російських військових розпочався сезон "бавовни". Сили оборони обіцяють не дати ворогу спокійно дихати в жодній точці Кримського півострова.