Таку думку 24 каналу висловив військовий оглядач Денис Попович. За його словами, тепер російська влада має думати над тим, як пояснити населенню те, що там відбувається.

Зверніть увагу ЗСУ досягли своєї мети, – Киричевський пояснив, чому зменшилася кількість "бавовни" в Криму

Ситуація буде продовжуватися

У кремля є два шляхи, як це зробити: визнати, що не працює протиповітряна оборона або ж контррозвідка, яка, ймовірно, не змогла виявити діяльність диверсійно-розвідувальних груп на території Криму.

Ситуація буде продовжуватися, зокрема вона може бути спрямована на те, щоб вирахувати системи ППО, їхнє розташування. Зафіксувати стартову позицію для того, щоб потім підготувати більш суттєвий удар,
– зауважив Попович.

На його думку, тепер у тимчасово окупованому Криму не буде спокійно. Втім, передбачати швидку сухопутну операцію щодо звільнення окупованої території наразі не варто.

Цікаво "Євпаторія – під захистом": недалека росіянка показала позиції ППО окупантів

Як росіяни допомагають ЗСУ

Нещодавно російський турист у Криму зробив фото на тлі систем С-400. Чоловік опублікував фото в соцмережі, а журналісти "Радіо Свобода" визначили точне місце розміщення техніки та поширили інформацію.

Попович нагадав, коли в Україні почалися широкомасштабні військові дії ЗСУ неодноразово попереджали, що не варто фотографувати військову техніку або робити фото на фоні неї, особливо, якщо є прив'язка до місцевості.

росіяни ж нехтують подібними правилами, бо не розуміють, чим це може закінчитися. Так, подібні фото допомагають вирахувати точні координати розташування техніки для того, щоб потім завдати по ній ударів.

Я не здивуюся, якщо наступною ціллю "бавовни" стане саме цей комплекс, який було сфотографовано,
– відзначив військовий оглядач.

Попович прокоментував вибухи в Криму: дивіться відео

Що відомо про "бавовну" в Криму: коротко

  • У тимчасово окупованому росією Севастополі ввечері 21 серпня оголосили повітряну тривогу. Ще до увімкнення сирен у російських ЗМІ повідомили про "приліт" в районі Нахімовського училища. Згодом окупанти почали, як завжди, говорити, що "бавовна" – це звуки роботи російської ППО.
  • 18 серпня у Керчі біля мосту пролунали вибухи. Місцеві мешканці у соціальних мережах пишуть, що було чути щонайменше 4 гучних вибухи. А також повідомили, що бачили ракети, які летять "зі сторони моря" та спалахи в небі.
  • При цьому росіяни на півострові дуже налякані. Вони одразу почали звідти втікати. Дослідники американського Інституту вивчення війни повідомляли, що після "бавовни" в Криму росія у паніці почала міняти командування флоту. Вибухи на військових об'єктах вона хоче видати за теракт.