При порушенні техніки безпеки завжди одне вогнище детонації, від якого ланцюжком з тимчасовим лагом виникають інші. А в Новофедорівці вибухало одночасно у кількох місцях.

Читайте Українські ракети таки прилетять до російських міст

Що трапилося у Новофедорівці

Але й ознак ракетної чи дронової атаки також немає! В принципі, туди долітають "Нептуни" та "Гарпуни", які у нас на озброєнні. Але це дозвукові ракети, їх було б чітко видно у ясному небі. І надзвукові ракети ATACSM, яких у нас офіційно немає, на спадній ділянці траєкторії теж було б видно (навіть гіперзвуковий "Кинжал" видно).

Крім того, в агресора ця ділянка просто напхана ППО ще з радянських часів. Вона б обов'язково засікла атакуючі ракети. Не факт, що вдалося б збити, але спробували б обов'язково. Так само спробували б збити наші безпілотники, які виявились би помітними й на радарах, і візуально. Але ППО агресора спала, розморена пляжною спекою.

У принципі завдання підриву складованих на аеродромі боєприпасів могла б вирішити система залпового вогню. Але її неможливо потай підтягнути на потрібну дальність по морю або по окупованій території.

Актуально російських лібералів обурив заклик Зеленського

Найбільш реальний варіант

Найбільш відповідає події диверсія. Але тоді вона повинна увійти до світових анналів розвідувально-диверсійної роботи. Тому що сплановано зухвало та виконано філігранно.

Також за темою: До Криму могла дістати унікальна зброя України: дивіться відео