Росіяни підпалюють один одного, бо все можна списати на ЗСУ

По-перше, в багатьох регіонах, особливо національних, є реальний партизанський рух. Але він не дуже великий, і це не головний фактор. Просто добре, що він є.

Цікаво 140 мільйонів мають вмерти за одну міль: як у Росії готують людей до ядерного удару від НАТО

По-друге, російські корупціонери (я вже писав: слава російській корупції! Ганьба російським борцям з корупцією! Завдяки корупції нам протистоїть слабший ворог) відчувають наближення "години Х". Тому їм треба заховати кінці за принципом "війна все спише". Найкраще підпалити чи підірвати, списавши на ССО ЗСУ.

По-третє, в комерційному секторі одні гравці радо користаються моментом для знищення конкурентів під тим же соусом: хто буде шукати, коли по телебаченню сказали, що це український дрон?

Четверте, інші гравці в комерційному секторі набагато реалістичніше дивляться на перспективи й поспішають обміняти майно на страховку, а живі гроші завжди можна вивезти й виїхати з ними.

Читайте також Павуки почали жерти один одного: як вагнерівці привселюдно "опустили" начальника Генштабу РФ

СРСР розпадався так само

Нарешті, п'яте: деградація людського капіталу призводить до нехтування технікою безпеки та до неможливості керувати складними системами (наслідок закону Ешбі).

Правда, це краще, ніж якби все те були лише ССО?

Оце і є стратегія непрямих дій: кількома вдалими операціями запустити некерований процес з позитивним зворотним зв'язком. Тож палає і палатиме далі.