Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ. Як стверджують користувачі мережі, у суботу, 22 квітня, у лісі в Володимирській області пролунав "дивний вибух", інформує 24 Канал.

Дивіться також Одна з ракет, якою окупанти били по Харкову, могла розірватися над територією Росії

До Росії знову завітала "бавовна"

Один із жителів Володимирської області увечері зателефонував до місцевої поліції та повідомив про дивний вибух. За його словами, він почув "гучну бавовну" в лісосмузі поблизу населеного пункту Клязьменський, що у Пєтушинському районі.

Дивіться на карті, де росіяни чули вибухи

На місце подій відразу відправилися правоохоронці. У лісі вони знайшли три вирви різного розміру. Одна з них – 5 метрів у діаметрі та майже 2,5 метри завглибшки.

Дві інші вирви – трохи менші. Друга – діаметром 2,5 метри й глибиною в один метр. Третя – найменша, вона діаметром лише 1 метр, а завглибшки – не більше 50 сантиметрів.

Що цікаво, найбільша вирва – нова, інші дві, за попередньою інформацією, з’явилися ще взимку. На місці "бавовни" знайшли також металеві та пластикові уламки. Що стало причиною вибуху – не повідомляють.

Зазначимо, що селище, поблизу якого чули вибухи, розташоване за 130 кілометрів від Москви.

"Бавовна" у Росії: останні новини

  • У Бєлгороді 20 квітня пролунав потужний вибух. Як стало відомо, причиною стала російська авіабомба, якою окупанти збиралися атакувати Харківщину. Внаслідок вибуху у центрі міста утворилася 20-метрова вирва.
  • До російського Курську також завітала "бавовна". Днями раніше жителі міста бідкалися на гучні вибухи вночі. Місцева влада ніяк не прокоментувала вибухи, а інформація щодо руйнувань не надходила.
  • У Казані біля танкового полігону прогримів потужний вибух. Жителі міста почули "гучний хлопок", після чого на полігоні сталася серйозна пожежа. Що стало причиною загоряння – невідомо.