Тривогу у місті не оголошували. Так звана місцева влада повідомляє, що це планові навчання.

Дивіться також "Санкції" спецслужб діють: яких втрат вже зазнала Росія після ударів по НПЗ

Що відомо про вибух у Севастополі

За інформацією від місцевого жителя, було чутно гучний звук вибуху зі сторони бухт. Він зауважив, що тривогу не оголошували ні перед, ні після вибуху.

Так званий губернатор міста Міхаіл Развожаєв розповів, що гучні звуки є нібито тренуванням Чорноморського флоту Росії з протипідводно-диверсійним забезпеченням, зокрема із застосуванням стрілецької зброї.

Він також зазначив, що також заплановані навчання в різних військових частинах міста орієнтовно до 17:00.

Відомо, що вранці 27 лютого у Севастополі вже звучали подібні вибухи. Тоді Развожаєв розповідав ту саму історію.

Вибухи в Криму: останні новини

  • Відомо, що протягом 27 лютого у Севастополі люди скаржилися на звуки вибухів протягом дня. У місцевих від вибухів тремтіло скло. Місцева влада запевняє, що боятися немає чого і це буцімто поводить навчання російських військових.
  • Днем раніше у місті також було неспокійно. Увечері цього дня почала з'являтися інформація, що у місті чути гучні вибухи. Зафіксовано 5 – 6 вибухів, але їх точні причини залишаються невідомими.
  • Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що успішні дії ЗСУ та розвідки у Криму стали можливими завдяки активній підтримці місцевого населення. Він відзначив його роль у посиленні опору окупантам і вказав на здатність ефективно відстежувати ситуацію на півострові та оперативно передавати цю інформацію українським захисникам.