Він повідомив, що російські війська завдали ракетних ударів по столиці Україні, а також по сусідній до Одеси області – Миколаївській.

Важливо Зранку російська крилата ракета критично низько пролетіла над Південноукраїнською АЕС

Проте потрібно памʼятати, що імовірність ракетних атак ворога все ще залишається високою.

Ті вибухи, які ви чули сьогодні, йшли з боку моря. Вони були повʼязані із сусіднім регіоном. З ракетним обстрілом там,
– розповів Сергій Братчук.

Раніше місцеві телеграм-канали повідомляли про вибухи в місті. Зокрема, писали, що в Одесі чути запах гару.

Крім того, Сергій Братчук нагадав, що в області постійно проводиться контрдиверсійна робота. Усі затримані особи перевіряються на причетність до участі у диверсійно-розвідувальних групах та певну антиукраїнську діяльність.

Яка ситуація в Одесі: останні новини

  • Російські війська продовжують обстрілювати Одеську область. Вранці вони завдали удар крилатою ракетою повітряного базування. Про це повідомили 4 червня в оперативному командуванні "Південь". Пуск ракети Х-59 здійснили з літаків стратегічної авіації.
  • Колишня редакторка російського пропагандистського телеканалу Марина Овсяннікова приїхала до Одеси та назвала її "рідною". В Одеській ОВА вже відреагували на візит російської журналістки.
  • З'являється все більше нещасних випадків через підірвання на мінах. Місцева влада Одеси неодноразово закликала людей не купатися на пляжах.
  • Керівник одного з місцевих благодійних фондів постачав товари військового та гуманітарного призначення від іноземних благодійних організацій на територію Одещини, але вони не потрапляли на потреби оборони.
  • Зранку 4 червня окупанти завдали удару по Одещині. Попередньо, є двоє поранених. Крилата ракета вразила територію сільськогосподарського підприємства та склади. Рятувальники загасили вогонь у будівлі, який виник внаслідок удару, й показали фото руйнувань.
  • Президент Франції Еммануель Макрон запропонував Путіну погодити в ООН резолюцію щодо розблокування порту Одеси. Водночас росіяни зацікавленні лише виключно в тому, щоб ми зняли оборону Одеси та розмінували цю акваторію, щоб висадити там десант.
  • Російські окупанти на Півдні намагаються компенсувати нездатність створення нових ударних угруповань. Саме тому ворог атакував наші позиції з гелікоптерів.

До теми – в Одеській ОВА закликали не наближатися до підозрілих предметів: дивіться відео