Інформацію оприлюднив Олександр Старух – глава Запорізької ОВА. Він наголосив, що деталі наразі уточнюють.

Зауважте На "Бельбеку" лунали вибухи: що відомо про найбільший аеродром у Криму – пояснюємо на карті

Старух закликав місцевих жителів зберігати спокій. Окрім того, він нагадав українцям та українкам, як важливо дотримуватися правил безпеки. Коли сповіщають про небезпеку, потрібно негайно йти в укриття цивільного захисту. Перебувати там необхідно аж до "відбою". Не можна нехтувати цим правилом, адже воно рятує життя.

Гучні звуки вибухів що чули в обласному центрі – це результат роботи сил протиповітряної оборони Збройних Сил України. Подробиці будуть уточнені. Жертв немає. Зберігаємо спокій та дотримуємось правил повітряної тривоги,
– мовиться у повідомленні.

Вибухи у Запоріжжі: головне

росіяни часто атакують Запоріжжя та область.

ЗМІ повідомили про вибухи у Запоріжжі 19 серпня. Місцеві жителі розповіли у соціальних мережах, що чули цілу серію схожих звуків. Потім сповістили про повітряну тривогу. Окрім того, у той час про небезпеку сповіщали жителів Луганської області.

У Мелітополі готують диверсії

Іван Федоров – мер Мелітополя – повідомив, що російські окупанти готують у місті диверсії. Ворог мінує теплоцентралі в Мелітополі, а також – великі котельні (загалом у місті їх 3). Окупанти хочуть позбавити місцевих жителів тепла й звинуватити у цьому ЗСУ.

За словами Федорова, можна спрогнозувати комунальний колапс на тимчасово окупованих територіях Запорізької області восени 2022 року. росіяни брехали, що проведуть газопровід від Бердянська до Мелітополя. Водночас Федоров зауважив, що й у Бердянську також немає газу.

Будівництво газопроводу тривало б не один місяць. Мер Мелітополя зауважив, що окупанти вихвалялися й розповідали, що начебто привезуть до міста вугілля. Водночас Федоров наголосив: незрозуміло, куди його засипатимуть.

Зауважте – обстріли в ніч проти 19 серпня: дивіться відео