Дмитро Лунін – голова Полтавської ОВА – повідомив про ракетний удар близько 17:22. Тоді він заявив, що чотири ворожі ракети влучили у Кременчуцький НПЗ. Окрім того, Лунін зауважив, що звуки вибухів лунали у Полтавському районі.

Зауважте Зруйнували історію: у школі, яку розбомбили на Чернігівщині, навчався Куліш та інші діячі

На території області тоді діяла повітряна тривога. Згодом голова ОВА опублікував нові деталі. Він наголосив, що по місту влучили від 8 до 12 ракет. Усі деталі пообіцяли оприлюднити згодом.

Від 8 до 12 російських ракет вдарили по Кременчуку – по НПЗ та інших об'єктах інфраструктури. Подробиці – пізніше,
– мовиться у повідомленні.

Станом на 18:10 Полтавська ОВА оголосила про відбій повітряної тривоги.

Кременчуцький нафтопереробний завод двічі обстрілювали

Удар по Кременчуцькому нафтопереробному заводу 12 травня – третій від початку повномасштабного вторгнення Росії. Спершу російські загарбники вгатили по заводу вранці 2 квітня. Тоді спалахнула пожежа. Через завдані руйнування завод був змушений зупинити роботу. Згодом повідомили про декількох постраждалих. Люди отримали опіки.

Вдруге ворог вдарив по заводу 24 квітня – коли українці святкували Великдень. Загалом по Кременчуку тоді вдарили 9 ракетами. Лунін повідомив про загиблого. Окрім того, постраждали 7 людей.

Ракетний удар по Запоріжжю

Російські загарбники 11 травня завдали ракетного удару по Запорізькій області. В епіцентрі лиха опинилося село Комишуваха. За даними Офісу генпрокурора, росіяни знищили 50 будинків.

На жаль, внаслідок удару загинув місцевий житель – 50-річний чоловік. Окрім того, відомо про 3 постраждалих.

Кримінальне провадження вже розпочали. Офіс генпрокурора наголосив, що його проводять за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

Прокурори наголосили, що ворог цілився у житлові квартали.

Важливо – Росія вночі гатила по школах на Чернігівщині: дивіться відео