Маріуполь, Буча, Ізюм після початку російсько-української війни стали містами-символами. Символами того, як багато зла може принести ворог на нашу землю.

Дивіться також ЗСУ знищили понтонну переправу ворога та відправили на брухт станцію РЕБ: головне від Генштабу

Що на фото

Маріупольська міська рада показала світлину з окупованого міста на Азові. На ньому видно тільки шість дверей до ліфта – від усього будинку вціліла тільки ліфтова шахта. Видно також зелену фарбу, збереглися кнопки – можна тільки уявити, скільки різних рук натискали на них у різних життєвих ситуаціях. На жаль, уже ніхто ніколи не буде нетерпеливитися і збігати сходами цього дому, не чекаючи на ліфт, або настійливо тиснути раз за разом на кнопку. Не лишилося ні сходів, ні навіть натяку на те, що тут був будинок, – ліфтова шахта наче акуратно відрізана і просто бовваніє в порожньому просторі. Так, як відрізані сотні і тисячі людей від звичного життя у власних затишних домівках, так, як маріупольці в окупації відірвані від України.


Від будинку залишилася тільки ліфтова шахта / Фото Маріупольська міська рада

Окупований Маріуполь в одному фото. Ось що залишилося від будинку, зруйнованого росіянами, – одна шахта ліфта. Сотні доль людей та мрій знищені,
– ідеться у підписі.

Дивіться також У порт Маріуполя вперше зайшов морський балкер Росії: Андрющенко пояснив, чому це погано

Останні новини Маріуполя