Про це 24 каналу повідомив журналіст із Запоріжжя. За його словами, місцеві мешканці почали звертати увагу на ситуацію з продовольством, яке з'являється у місцевих крамницях, а також його імпорт з території країни-агресорки.

Зверніть увагу На будинках були снайпери: як Росія "святкувала" 9 травня на окупованому Запоріжжі

Продають вкрадені товари

Як розповів журналіст, до прикладу, у Мелітополі в колишньому "АТБ" окупанти відкрили російський супермаркет. Кореспондент наголосив, що новий магазин держави-агресорки просто цинічно привласнив продукцію, яку зберігали на складах "АТБ" та не встигли розпродати до приходу окупантів.

Люди бачать на полицях те, що зазвичай продавали в "АТБ". Зокрема, українська олія або наші крупи. Тепер це все окупанти перепродають, як своє. Тобто вкрали та продають. Звичайно, що совість їх з цього приводу зовсім не мучить,
– заявив журналіст.

Він також додав, що в новому російському супермаркеті продають товари з Білорусі. До прикладу, білоруський цукор там коштує 43 гривні за 1 кілограм. Тобто в 1,5 раза дорожче, ніж на території, підконтрольній українській владі.

Вивозять українську продукцію

Крім того, журналіст зазначив, що окупанти продовжують грабувати у великих масштабах. Водночас Запорізька обласна військова адміністрація фіксує все, що вкрали росіяни.

Читайте також Колона людей, які виїхали з Мелітополя до Запоріжжя, потрапила під обстріл

Так з міста Пологи зі сховищ заводу окупанти вкрали та вивезли в Росію насіння соняшника. Зафіксували й колону російських вантажівок, які були наповнені українським зерном та рухались в бік Криму.

Окупанти також вивозять ранні овочі, які вирощують на територіях Запоріжжя та Херсонщини. Везуть їх зазвичай у тимчасово окупований Крим. Там кримчани навіть радіють, що завдяки цьому впали ціни,
– зауважив журналіст.

Як додав журналіст, водночас в Україні ціни на овочі не знижуються саме через те, що їх продовжують масово вивозити російські окупанти.

Мародерство окупантів в Мелітополі

  • У тимчасово окупованому Мелітополі російські загарбники протиправно привласнили сільськогосподарську техніку на мільйони доларів. Зазначається, що загалом окупанти вкрали 27 одиниць сільськогосподарської техніки на суму близько 5 мільйонів доларів.
  • Мер Мелітополя Іван Федоров повідомив, що окупанти розграбували навіть дитячий садочок "Ластівка". За інформацією, лише нещодавно його відремонтували на 34,4 мільйона гривень.
  • Крім того, окупанти також зазіхнули на колекцію скіфського золота, яке зберігалося у краєзнавчому музеї Мелітополя. Зараз доля колекції невідома.

Актуально – снайпери на будинках і масовка з Криму: як минуло 9 травня на Запоріжжі: дивіться відео