З невдачами у війні проти України росія входитиме у залежність до Китаю дедалі сильніше. Про це 24 каналу розповів політолог Петро Олещук.

Зверніть увагу З ким і за який ласий шмточок Китай веде запеклу "битву"

Експерт вважає, що китайський протекторат припинить намагання росіян захоплювати чужі території, зосередившись на більш реальних проблемах.

Чи вигідно Україні, щоб росія стала васалом Китаю? Спірне питання. З одного боку, це вигідно для росії, з іншого – раціональне керівництво китайських колонізаторів може нарешті покінчити з цими геополітичними фантазіями недоімперії й спрямування їхні зусилля на розв'язання реальних проблем під "розумним китайським керівництвом",
– зазначив політолог.

кремль хоче затягнути Україну за стіл перемовин: дивіться відео

На його думку, для російської "недоімперії" та для всього світу така форма китайського протекторату була б "не найгіршим сценарієм".

"Китай не зацікавлений у союзі з геополітичними лузерами, але вони можуть продовжити підпорядкування цих геополітичних лузерів собі, висувати собі нові й нові умови, все більше заходити в російську економіку, поглинати росію", – додав експерт.

Читайте також "Дружнє співробітництво": Китай відправить своїх військових на навчання у росію

Він підкреслив, що якби росія продемонструвала б якісь успіхи й військову міць проти України – союз КНР і росії був би можливим.

"Який сенс Китаю зближуватися з паперовим тигром, яким є путінський режим і путінська росія? Що вони в результаті цього можуть одержати? Де-факто, росія входитиме під протекторат Китаю все сильніше. Цей сценарій достатньо реалістичний і його обговорюють серйозно у всьому світі", – резюмував Олещук.

Вас також може зацікавити – чому у Китаю великі проблеми: дивіться відео