Про це для 24 каналу сказав політтехнолог Михайло Шейтельман. Він наголосив, що Україні через це не варто хвилюватися.

До теми "Дружнє співробітництво": Китай відправить своїх військових на навчання у росію

"Китайці на будь-яку пропозицію відповідають ствердно, тому коли путін запитав у них, чи вони братимуть участь у спільних навчаннях, то вони погодились. Це частина їхньої дипломатії", – зазначив політтехнолог.

Прояв політкоректності

За словами Шейтельмана, на навчаннях будуть приблизно 100 людей. Вони можуть відпрацьовувати, як сказав політтехнолог, ситуацію, коли з космосу впав метеорит, і треба прибрати якісь цеглини. До них долучаться монголи, індуси та росіяни.

Думаю, що приблизно такими ці навчання і будуть. Китай і росія – дуже далекі країни ментально, філософськи. Їм просто не зрозуміти одне одного. Як ці дві армії можуть разом воювати. Це абсолютно неможливо. Ми з литовцями й французами зможемо завжди домовитися, а росіяни та китайці – ні,
– розповів Шейтельман.

Він наголосив, що спільні навчання росії та Китаю є проявом політкоректності, але не справжнього співробітництва.

До речі Уперше на рівні президентів: ЗМІ анонсували зустріч Байдена та лідера Китаю Сі Цзіньпіна

Ще одні навчання китайців

Коли 2 серпня спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі прибула на Тайвань, який Китай вважає своєю територією, Пекін розпочав військові навчання біля острова.

Так само відреагували й на візит конгресменів. Китай звинувачує США у порушенні свого суверенітету й територіальної цілісності. Через це міноборони заявило – продовжують навчання і підготовку до війни, щоб придушити "сепаратизм у Тайвані".

Зверніть увагу – чи можлива війна між США та Китаєм: дивіться відео