Проте про звинувачення говорити наразі ще зарано. Таку інформацію 5 квітня під час брифінгу оприлюднив міністр внутрішніх справ країни Павел Войку.

Читайте також "Неприємні" свідчення: повернення Чауса може стати проблемою для українських чиновників

Водночас, додав він, вдалося знайти авто, якими користувалися ймовірні викрадачі, зібрати відбитки пальців, знайти їхнє листування, а також встановити можливий маршрут.

Цей злочин здійснили іноземці, які перетнули державний кордон. Вони вже покинули країну, перетнули кордон з Україною,
– сказав міністр.

За його словами, молдавські правоохоронці співпрацюватимуть з Інтерполом та Службою інформаційної безпеки Молдови, аби встановити, що трапилося.

Викрадення Миколи Чауса: що відомо

  • Екссуддю Дніпровського районного суду Києва, якого в Україні підозрюють у корупції, викрали 3 квітня. Сталося це у центрі Кишинева.
  • Цей момент потрапив на відео, його згодом опублікували у мережі очевидці. На кадрах видно білий бус.
  • Президентка Майя Санду назвала викрадення Чауса неприпустимим. Вона доручила силовикам у найкоротші строки з'ясувати ситуацію.
  • Адвокат колишнього судді Ростислав Кравець заявив, що ймовірні викрадачі досі не виходили на зв'язок. Де перебуває Чаус – невідомо.

На початку березня з'явилася інформація про те, що Чауса врешті можуть екстрадувати в Україну з Молдови. Адже колегія Верховного суду Молдови відмовила йому у притулку.