Про це так звана "уповноважена при президентові Росії із прав дитини" заявила під час конференції у Москві. Відео з цинічною заявою поширюють російські пропагандистські ЗМІ, інформує 24 Канал.

Важливо Дитину вже впізнали рідні: блогерка у відеочаті натрапила на хлопчика, депортованого з України

Хлопчик бігає за іншими дітьми зі словами "з'їм москалика"

Львова-Бєлова під час конференції почала бідкатися на викрадену з України дитину. За її словами, хлопчик з Маріуполя, якого вона буцімто "всиновила", знущається з однолітків. Дитяча омбудсменка скаржиться, що її так званий "власний син" бігає за іншими її дітьми зі словами "з'їм москалика".

Проте Львова-Бєлова на цьому не зупинилася й вразила ще однією маразматичною заявою. На її думку, хлопчик так мислить нібито через те, що 8 років жив у Маріуполі під "антиросійською пропагандою". Львова-Бєлова цинічно стверджує, що з такою проблемою стикаються усі так звані "батьки-опікуни", які "прихистили" викрадених українських дітей.

Маразматична заява російської омбудсменки: дивіться відео

За словами російської дитячої омбудсменки, таких випадків фіксують буцімто небагато, проте з кожним подібним випадком "детально розбираються".

Наостанок Львова-Бєлова додала, що у Росії ніхто не тримає дітей. За її словами, начебто неповнолітні можуть спокійно виїхати до країн Євросоюзу чи Україні, якщо є така можливість. Омбудсменка цинічно видала ще одну маразматичну заяву, що буцімто у Росії "все можна вирішити" за потреби.

Інші цинічні заяви Львової-Бєлової

  • На конференції у Москві дитяча омбудсменка зробила декілька маразматичних заяв. Зокрема, вона виправдала викрадення українських дітей на територію Росії, назвавши це "оперативним перевезенням". Також вона підкреслила, що дітей з України не всиновлюють, а віддають "під опіку".
  • Викрадений з Маріуполя підліток-сирота Богдан Єрмохін намагався самостійно втекти з Росії, проте його затримали на білоруському кордоні. Як цинічно заявила Львова-Бєлова, що "втікачу" надали допомогу "спеціальні агенти", які повернули хлопця у Росію.
  • Зазначимо, що Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт дитячої омбудсменки Марії Львової-Бєлової. Проте вона відреагувала на нього маразматичною заявою. Злочинниця цинічно подякувала міжнародному товариству за те, що "гідно оцінили її роботу" з викрадення українських дітей.