Окрім того, внаслідок атаки також загинули й російських офіцерів. Всього наразі відомо про 34 жертв серед загарбників.

До теми Окупанти заявили про ракетну атаку біля аеродрому "Бельбек" у Севастополі

Як загибель Соколова вплине на Чорноморський флот

Аналітики американського Інституту вивчення війни, посилаючись на повідомлення ЗСУ, сказали, що внаслідок удару, який стався під час наради вищого керівництва Чорноморського флоту Росії, також поранено російських військовослужбовців. Мовиться про 105 осіб.

Окрім цього, начальник Головного управління розвідки України генерал-лейтенант Кирило Буданов 23 вересня заявив, що внаслідок удару важко поранено командира 200 окремої мотострілецької бригади Північного флоту Росії генерал-лейтенанта Олега Цекова та командира російського угруповання військ у Запорізькій області генерал-полковника Олександра Романчука.

Загибель Соколова та інших російських офіцерів, про яку повідомляється, призведе до значних збоїв у командуванні та управлінні Чорноморським флотом Росії,
– наголосили в ISW.

Експерти також зазначили, що внаслідок українського удару по десантному кораблю "Мінськ" у Севастополі 13 вересня загинув 62 особи.

"Багато особового складу було присутнє (на кораблі "Мінськ" – 24 Канал), оскільки він мав заступити на бойове чергування 14 вересня", – сказали аналітики.

В ISW зазначили, що ще не мають підтвердження того, що ці удари вбили Соколова чи будь-яких інших високопоставлених російських командирів. Водночас там підкреслили, що російське командування могло б легко спростувати українські звіти, якщо вони були б неправдивими.

Що відомо про ліквідацію Соколова

  • У тимчасово окупованому Севастополі у Криму 22 вересня був завданий удар по штабу Чорноморського флоту Росії. Внаслідок цього будівля ЧФ значно "втомилася", а серед росіян було багато поранених та жертв.
  • Згодом у Силах спеціальних операцій розповіли, що внаслідок удару був ліквідований очільник Чорноморського флоту адмірал Віктор Соколов. Усього загиблих було 34 офіцери.
  • Варто зазначити, що саме Соколов віддавав накази про ракетні удари по Україні з акваторії Чорного моря. Що відомо про російського адмірала – читайте у матеріалі.