Спікер наказав охороні вивести депутатку

Після виступу Пашиняна до нього звернулася Анна Мкртчян. Вона висловила невдоволення роботою прем'єра та обурилася кількістю охорони, з якою він прийшов у парламент.

Раніше Нікол Пашинян знову став прем'єр-міністром Вірменії

Провладні парламентарі почали голосно заперечувати депутатці. У відповідь вона назвала їх "прибічниками капітулянта". Спікер парламенту Ален Симонян спершу вимкнув політикині мікрофон, а потім закликав покинути сесійну залу. Коли ж Мкртчян відмовилася, він викликав охорону.

Депутати блоків "Вірменія" та "Маю честь" оточили депутатку, аби охорона не змогла до неї добратися. Через це Симонян оголосив перерву у засіданні на 20 хвилин.

Дивіться відео словесної перепалки опозиційної депутатки та спікера парламенту:

Тоді у парламенті трапилися сутички – пошарпалися депутати та охорона. Під час цього частина парламентарів скандувала "Нікол зрадник!"

Унаслідок шарпанини одному депутату порвали одяг, а Мкртчян таки вивели з зали.

Сутички у вірменському парламенті: відео

У чому звинувачують Пашиняна

  • 10 листопада 2020 року прем'єр Вірменії підписав з Азербайджаном та Росією угоду про перемир'я у Нагірному Карабасі.
  • У Єревані її сприйняли як капітуляцію, адже частина вірменських земель перейшла Азербайджану. Через це в країні спалахнули масштабні протести з вимогою відставки Пашиняна.
  • Наприкінці квітня 2021 року політик заявив, що офіційно подає у відставку. Водночас зауважив, що продовжуватиме виконувати обов'язки до позачергових виборів.
  • У серпні парламентська більшість висунула Пашиняна на посаду прем'єра, а президент підписав відповідний указ. Так політик розпочав свій другий термін.