4 тисячі активістів та тисяча правоохоронців штовхалися на Хрещатику. З-під будівлі суду до райвідділку міліція забрала 7 мітингувальників.
“5 чоловік, вони там ідейні такі, тобто вони розуміли, що робили, тобто вони визнавали, що спеціально це чинили, тобто перекриття центральних вулиць Києва. 2 інших кажуть, що вони просто випадково там опинилися. Будуть складені адмінпротоколи і відправлені до суду, який вже буде визначати яке там покарання”, - сказав речник столичної міліції Володимир Поліщук.
Після вироку суду намети на Хрещатику згорнули противники Тимошенко. Небалакучі активісти загальновоїнської спілки екс-нардепа-регіонала Калашнікова задоволення не приховували.
“У нас ідейні люди. Якщо Ви так вважаєте - то в тому таборі є інформація, що в ньому за гроші стоять”, - каже представник Загальоновоїнської спілки України Сергій Матяш.
Тим часом, активісти Тимошенко планують залишатися у наметовому містечку.
“Я думаю, що нам треба стояти і боронити, щоби суд, який відбудеться - Європейський - щоб він зрозумів, що люди не настрашилися”, - каже прихильниця Тимошенка Ірина Корбіта.
“Ми провели дійсно нараду. Акції будуть і тут, і акції будуть переноситися в регіони. З точки зору правової діяльність цього наметового містечка - абсолютно легально”, - сказав народний депутат України Сергій Пашинський.
Зазначимо, мітингувати на Хрещатику 11-12 жовтня після позову КМДА заборонив Окружний адмінсуд Києва. Деякі ж народні обранці написали звернення до Генпрокуратури та Міністра внутрішніх справ. Мовляв, "Беркут" незаконно блокував пересування народних депутатів та перешкоджав роботі журналістів.