Про це в ефірі телемарафону розповів представник ГУР МО Андрій Юсов. Він наголосив, що ця історія вартує знімання кількох фільмів, передає 24 Канал.

До теми Один із пунктів контролю Чорного моря: чим важливі "вишки Бойка"

Як повертали "вишки Бойка" під контроль України

Юсов наголосив, що повернення "вишок Бойка під контроль України було надзвичайно складною спецоперацією, яку реалізовували впродовж тривалого часу спеціальні підрозділи ГУР МО. На його думку, ця історія може стати основою для майбутніх фільмів чи книг.

Справді, переконаний, що свого часу про це знімуть і цікаві фільми у Голлівуді, і, можливо, напишуть багато цікавих книг,
– заявив представник ГУР.

Водночас він зазначив, що після деокупації "вишок Бойка" ще низку об'єктів не можуть використати окупанти для того, щоб стежити за нашими Силами безпеки й оборони. Саме на цих вишках окупанти реалізовували свої заходи радіоелектронної боротьби або в інші військові цілі.

Наостанок Юсов запевнив, що тепер Україна, як законний власник цих об'єктів, буде їх використовувати на свій розсуд. Мовиться про посилення засобів для безпеки й оборони нашої держави.

"Вишки Бойка" знову під контролем України

  • В ГУР МО 11 вересня повідомили, що нашим спецпризначенцям вдалося повернути "вишки Бойка" під контроль України. Так, під контроль нашої держави повернулися кілька бурових платформ та самопідіймальні бурові установки.
  • Згодом речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук пояснив, що наша держава змогла повернути "вишки Бойка" завдяки тому, що мала над цими об'єктами вогневий контроль. До того ж у цю частину Чорного моря не заходили російські військові кораблі.
  • Крім того, у ГУР МО показали фото, які спецпризначенці зробили під час виконання цієї операції. В розвідці переконані, що ці фотокартки ввійдуть в підручники з історій для майбутніх поколінь українців.