Лідер збірної України отримав травму в матчі АПЛ: його команда зганьбилась вдруге поспіль

14 вересня 2024, 22:08
Читать новость на русском

Захисник Евертона Віталій Миколенко не зміг дограти навіть перший тайм матчу проти Астон Вілли. Поки невідомо, як надовго вилетів основний гравець національної збірної.

Астон Вілла – Евертон 3:2

Голи: Воткінс, 36, 58, Дуран, 76 – Макніл, 16, Калверт-Льюїн, 27

В чемпіонаті Англії 2024-2025 цими вихідними тривають ігри 4 туру. На вечір суботи був винесений матч за участю українця Віталія Миколенка, пише 24 Канал.

До теми Скільки заробляють футболісти: рейтинг найбільш високооплачуваних гравців України

Черговий провал "ірисок"

Вихованець Динамо разом з Евертоном відправився в гості до Астон Вілли. Минулого сезону бірмінгемці несподівано вийшли в Лігу чемпіонів, а ось "іриски" навпаки переживають непрості часи.

Минулого туру Евертон примудрився програти Борнмуту з Іллею Забарним, ведучи у рахунку 2:0. Тепер аналогічна ситуація повторилась і у грі з Астон Віллою. Ще до середини першого тайму мерсисайдці забили двічі зусиллями Макніла та Калверта-Льюїна.

Втім на 26 хвилині стався неприємний епізод із Віталієм Миколенком. Українець попросив заміну у тренера, апелюючи до травми. Замість гравця нашої збірної на полі з'явився Джеймс Гарнер.

Наразі поки невідомо, наскільки серйозним може бути пошкодження Віталія. На жаль, без українця Евертону знову довелось пережити ганебний камбек суперника. Астон Вілла забила тричі та вирвала перемогу (3:2).

Становище "ірисок" виглядає справді погано. Команда зазнала поразки у всіх чотирьох матчах на старті АПЛ та закріпилась на останньому місці. При цьому Евертон пропустив аж 13 голів, тобто в середньому 3,25 м'яча за гру.