Відомо, що Половенко працював заступником Умерова півтора року.

Дивіться також Україна б’є по Росії зброєю власного виробництва, – ISW

Умерову змінять заступника

23 квітня Кабмін звільнив Віталія Половенка з посади заступника очільника оборонного відомства.

На цій посаді Половенко відповідав за тилове забезпечення армії. Пріоритетними напрямками його роботи було визначено розробку та запровадження нових стандартів у системі продовольчого забезпечення, удосконалення системи речового забезпечення, вчасне та повне тилове забезпечення воїна на фронті.

Половенко був призначений урядом заступником Умерова 1 грудня 2023 року.

Що відомо про Віталія Половенка

Чоловік служить у ЗСУ майже 24 роки, починаючи з липня 2000 року. Є учасником бойових дій і кандидатом військових наук. Із 2019 року Половенко очолював тилового забезпечення логістики Національного університету оборони України.

Раніше уряд звільнив першого заступника Умерова

10 лютого Кабмін ухвалив рішення про звільнення Олександра Павлюка з посади заступника міністра оборони. Як потім стало відомо, це рішення було пов'язане із анонсованими президентом кадровими змінами у військовому керівництві ЗСУ. Олександра Павлюка призначили командувачем Сухопутних військ, які раніше очолював нинішній головком Олександр Сирський.

Павлюк обіймав посаду першого заступника з 21 лютого 2023 року. Після вторгнення він керував обороною країни на Сході. А потім певний час очолював Київську обласну військову адміністрацію.

Останні кадрові зміни: що відомо

  • 19 квітня Генштаб звільнив Наталію Гуменюк з посади речниці Сил оборони Півдня. Раніше українські та західні медійники написали спільну заяву із проханням усунути полковницю від роботи спікером. 22 квітня новим речником Сил оборони Півдня було обрано капітана Дмитра Плетенчука, який очолював пресцентр ВМС.
  • Юрія Ігната звільнили з посади речника Повітряних сил. За словами командувача Миколи Олещука, Ігната працюватиме в іншому напрямку. Новим речником став майор Ілля Євлаш.
  • Минулого тижня Зеленський провів кадрові зміни в Офісі президента. Так, він замінив заступника Єрмака. Замість Андрія Сибіги було призначено Миколу Точицького. Сибігу своєю чергою було призначено першим заступником очільника МЗС Дмитра Кулеби.
  • Наприкінці березня Володимир Зеленський звільнив ще двох заступників голови Офісу президента. На місце Олексія Дніпрова та Андрія Смирнова призначили Олену Ковальську та Ірину Мудру.