Енергетики показали кадри зламаної внаслідок хуртовини в Одесі вежі. Ремонтні бригади працюють в надзвичайно екстремальних умовах.

Дивіться також Снігові замети, шквальні вітри та аварії: наслідки негоди, що накрила Україну

Потужний одеський вітер

Укренерго показали кадри зламаної внаслідок негоди в Одеській області металевої опори лінії електропередачі. Там додали, що розподільчі мережі обленерго також пошкоджені. Наразі через хуртовину знеструмлена значна кількість споживачів в Одеській та Миколаївській областях.

Наші ремонтні бригади разом з колегами з обленерго вже почали відновлювальні роботи, щоб максимально швидко повернути стабільне енергопостачання споживачам. В деяких населених пунктах це вже відбулось,
– написали в Укренерго.

Однак через пошкодження та низку температуру на відновлення знадобиться більше часу, аніж в теплу пору року. Енергетики готові відновити постачання, як тільки це дозволить погода.

Вітер пошкодив лінію електропередач в Одесі / Укренерго

Через пошкодження повітряних ліній електропередачі та розподільчих мереж на обладнання в роботі лягло подвійне завантаження. Це може викликати додаткові пошкодження – але вже через технічні причини. Ремонтники закликають споживати електроенергію ощадливо, оскільки негода продовжить вирувати в різних регіонах.

Також працівники ДТЕК показали, яких умовах працюють ремонтні бригади в Одеській області. Їм доводиться долати заметені дороги, щоб повертати людям світло.

Робота ремонтників на Одещині: дивіться відео

Складна ситуація в Одесі

  • В Одесі через складні погодні умови тимчасово призупиняють роботу великих районних котелень. Причиною цього стали перебої в електроенергії – щоб запобігти аваріям, ухвалили відповідне рішення. Також у місті спостерігають перебої у водопостачанні.
  • Також в Одесі перекрили для руху транспорту траси М-28 Одеса – Южне, М05 Київ – Одеса та М-15 Одеса – Рені. На останні, наприклад, перекинулася вантажівка з зерном, а також на підйомі застрягли автомобілі.
  • Влада Одеської області ухвалила рішення про запровадження дистанційного навчання у школах. В Одеській ОДА наголосили, що у разі продовження несприятливих умов, термін може зрости.