У документі повідомляють, що високопоставлені агенти та офіційні особи Моссада "закликали посадових осіб Моссаду та громадян Ізраїлю протестувати проти запропонованих новим ізраїльським урядом судових реформ, включно з кількома явними закликами до дій, які засуджують ізраїльський уряд".

Дивіться також Літаки Росії ледь не збили літак-розвідник Британії минулого року, – WP

Нові деталі зі "злитих" документів

Також зазначають, що зовнішня розвідувальна служба Ізраїлю після консультації з генеральним прокурором дозволила своїм працівникам приєднатися до протестів, але заборонила розповідати про місце роботи.

Документи також були відзначені грифом "цілком секретно" та призначалися тільки для поширення в мережі американських спецслужб.

Моссад заперечує звинувачення

Моссад назвав ці звинувачення в американських звітах неправдивими та необґрунтованими, зазначаючи, що його чиновники не заохочують антиурядові чи будь-які інші демонстрації.

"Моссад і його високопосадовці не заохочували та не заохочують співробітників Моссад до участі в антиурядових демонстраціях чи будь-яких інших політичних демонстраціях і заходах", – йдеться у повідомленні ізраїльських спецслужб.

Злиття секретних документів: правда чи фейк

  • У четвер, 6 квітня, американське видання The New York Times опублікувало матеріал, у якому йдеться про те, що в мережу потрапили військові документи НАТО та США. У них начебто є "дані" про контрнаступ ЗСУ.
  • Потім з'явилася інформація про нову партію секретних документів США, які нібито описують принципи національної безпеки Штатів, пов’язані з війною в Україні, Китаєм і Близьким Сходом.
  • Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов заявив, що злиті в мережу так звані "засекречені військові документи" про плани ЗСУ – підробка та спецоперація російських спецслужб.
  • Правда це чи фейк, хто за цим стоїть і як реагували на такі повідомлення Україна – читайте у матеріалі 24 Каналу.