Однак третя фаза війни між ЦАХАЛ та терористами ХАМАС також буде інтенсивною. Це 24 Каналу пояснив ізраїльський військовий оглядач Давид Шарп.

Читайте також ЦАХАЛ заявляє про виведення бригад із Гази: чи означає це закінчення війни

Наступна фаза війни – теж інтенсивна

Давид Шарп зазначив, що поки не зламана організована оборона ХАМАС, яку потрібно долати, застосовуючи масову авіацію, важку техніку та здійснювати класичні операції, продовжується друга фаза війни.

Перша фаза війни була винятково повітряною. Друга – наступальна. Коли оборону палестинських бойовиків зломлять, розпочнеться третя фаза війни. Тоді будуть здійснюватись операції, які більше нагадують зачистку чи операцію поліцейського типу.

Вони теж будуть інтенсивними. У їхніх рамках теж повинна застосовуватись і авіація періодично, і важка техніка. Вони будуть означати спеціальні операції, рейди, утримання тих чи інших пунктів. Однак це вже буде серйозно відрізнятись від тієї загальновійськової фази,
– пояснив він.

Війна між ХАМАС та Ізраїлем: останні новини

  • Армія оборони Ізраїлю заявила про повний контроль над північчю Гази. Зокрема, стало відомо про розформування північних бригад і дивізій угрупування ХАМАС. Речник ЦАХАЛ контрадмірал Даніель Хагарі розповів, що ізраїльським військовим знадобилося три місяці, щоб завдати ХАМАС значної поразки на півночі Гази.
  • За словами ізраїльського контрадмірала, бойові дії триватимуть протягом 2024 року. Ізраїльська армія працює за планом, щоб досягти цілей війни – ліквідувати ХАМАС у центрі та на півдні Гази, а також продовжити всі зусилля, розвідку, оперативний і військовий тиск, щоб повернути заручників.
  • У виданні The Wall Street Journal розкрили плани Ізраїлю щодо кордону Гази з Єгиптом. Зазначається, що ізраїльська влада виступає за повний контроль Ізраїлю над прикордонною територією Сектора Гази. Ізраїль хоче у такий спосіб перекрити контрабандний потік зброї, заблокувати тунелі ХАМАС, не дати терористам втекти з анклаву, а також позбавити палестинських бойовиків контролю над пунктом пропуску.