Раніше в мережі публікували відео, на якому гості фестивалю намагаються втекти або сховатися від терористів. Очевидці розповідають, що ті відкрили вогонь по автомобілях, які намагалися втекти від кордону з Газою.

Дивіться також Провал розвідки та привид Війни Судного дня: чому Ізраїль застали зненацька та коли буде мир

Жахлива знахідка на півдні Ізраїлю

На півдні Ізраїлю, недалеко від кордону від Сектору Гази 7 жовтня проходив фестиваль електронної музики "Nature Party". Напад ХАМАС застав гостей заходу зненацька. Ті намагалися втекти від бойовиків, а дехто спробував сховатися. Однак у сільській місцевості це було зробити важко.

У мережі опублікували відео, на якому відвідувачі фестивалю намагаються втекти від терористів. На фоні відео чути стрілянину, а очевидці писали, що там вбивають людей.

Безліч відвідувачів намагалися втекти від ХАМАС: дивіться відео

Згодом вдалося дістатися до місця, де був "Nature Party". Там виявили моторошну картину. Понад 200 тіл загиблих знайшли на території, де проводився фестиваль. Серед них в тому числі були й іноземні громадяни – відомо про вбитих американців, німців, канадців та норвежців.

Жахлива ситуація неподалік кордону з Сектором Гази / фото Black hat

Війна між Ізраїлем та ХАМАС: останні новини

  • ЦАХАЛ ліквідував ватажка ХАМАС Аймана Юніса – його тіло знайшли під завалами. Армія Ізраїлю завдала ударів по 420 об'єктах бойовиків ХАМАС у Секторі Гази, серед яких був будинок лідера бойовиків.
  • Військово-політичний кабінет Ізраїлю ухвалив рішення про введення пункту 40 "Алеф", що рівноцінно офіційному оголошенню війни. Тепер військові Ізраїлю мають право діяти на власний розсуд, проте мають повідомляти політичному керівництву.
  • Прем'єр-міністр Ізраїлю обговорив останню ситуацію в країні з Володимиром Зеленським, Олафом Шольцем, Джорджією Мелоні та Ріші Сунаком. Всі лідери підтримали державу у цій боротьбі.