Росія робить це для того, щоб змусити командування української армії залучити резерви для контрнаступу. Про це 24 Каналу розповів військовий аналітик Ігаль Левін.

Зауважте Окупанти відправляють десятки тисяч мобілізованих на штурм Бахмута, – Пентагон

Росія спробує виманити українські резерви

За його словами, не є таємницею, що наразі Україна створює фактично дві армії. Про це говорив і Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний в інтерв'ю.

Росія усіма способами зараз спробує змусити Україну залучити усі механізовані та штурмові резервні бригади, що створюються для українського контрнаступу,
– припустив військовий аналітик.

Якщо росіянам вдасться це зробити, то Генштаб України буде змушений підлаштовуватися й ініціатива перейде до окупантів. З іншого боку, Україна намагатиметься втримати ініціативу у своїх руках.

Левін припустив, що Росія спробує виманити українські резерви: дивіться відео

Левін зауважив, що наступи росіян на Бахмутському або Запорізькому напрямках глобально не впливають на стратегічний рівень. Так, після низки вдалих контрнаступів ЗСУ минулого року, ініціатива перебуває в руках українських захисників.

Крім того, український Генштаб намагатиметься зберегти та не залучати резерви. Водночас, готуючись до нового ривка, де ці резерви будуть використані.

Ситуація на фронті: останні новини

  • З опівночі 24 січня українські захисники ліквідували три російські ударні вертольоти Ка-52. Сталося це на Східному напрямку. Ба більше, упродовж минулої доби, 23 січня, українські військові ліквідували аж 6 повітряних цілей ворога.
  • Підрозділи ракетних військ і артилерії Збройних Сил України також ефективно виконали свою роботу. Протягом минулої доби наші бійці завдали ударів по 3 районах скупчення живої сили ворога та складу логістики.
  • У районі Бахмута продовжуються запеклі бої. На Бахмутському та Авдіївському напрямку російські загарбники намагаються вести наступ. Окупантів не спиняють шалені втрати, яких вони там зазнають.
  • Водночас на Куп'янському напрямку – безрезультатні наступальні дії. Нашим захисникам вдалося відбити всі атаки окупаційного війська.