Секретар РНБО Олексій Данілов сказав 24 Каналу, що справжні герої та патріоти зараз боронять нашу країну. Проте війна йде не тільки на Донецькому, Луганському, Запорізькому та інших напрямках – вона охопила всю територію нашої держави.

До теми Яке головне завдання у Путіна до березневих виборів: розвідка Британії розповіла

Війна впливає на всі сфери

Попри те що величезна кількість громад України фізично не постраждали від війни, однак, як зазначив Данілов, події, що відбуваються на фронті все одно впливають на моральний стан людей, на ситуацію в економіці та інших сферах життя українців.

Також він звернув увагу на ситуації, які відбуваються з деякими біженцями серед, яких є різні люди.

"Є такі, що називають себе "офіцерами", але втекли з України, "надягли памперси" і десь по нью-йорках паплюжать нашу країну. Якщо ти офіцер, то маєш бути у відповідному місці, а не бігати по інших країнах і ховатися від того, щоб дати агресору відповідної відсічі", – наголосив секретар РНБО.

Дуже важливий фактор

Водночас ворог продовжує докладати зусиль, щоб дестабілізувати ситуацію всередині України.

Росія дуже потужно працює у цьому напрямку, робить все можливе і неможливе для того, щоб на території нашої країни відбулися внутрішні дестабілізаційні процеси,
– впевнений він..

Однак українці мають протистояти діям агресора, і в цьому нам допомагає наша єдність, яка є дуже важливим фактором.

"Варто розуміти, що наша єдність – це запорука збереження України, нашої держави, нашої країни", – підкреслив Олексій Данілов.

Більше про гучні заяви Олексія Данілова

  • Секретар РНБО прокоментував ситуацію зі збиттям російського літака Іл-76 над Бєлгородом 24 січня. Поки росіяни розганяють пропагандистські версії цієї події, українцям не потрібно "робити "ґвалт", а варто дочекатися "офіційної інформації" від відповідних державних органів. За його словами, з'явиться валідована інформація, що відповідатиме дійсності, яка розставить всі крапки.
  • Раніше Данілов, коментуючи атаку українських безпілотників 21 січня нафтового термінала в Усть-Лузі, зауважив, що зараз в Росії знищується багато військових об'єктів за допомогою української зброї. Сьогодні для українських сил відстань у тисячу кілометрів вглиб території Росії не є такою аж великою, щоб не дістати туди нашою зброєю.
  • Також секретар висловився щодо протестів, які відбулися в Башкирії. Він підкреслив, що в Росії зараз розпочинаються певні процеси не тільки Башкортостані, але й в Чечені, Татарстані, Дагестані. Тому західні країни мають готуватися до майбутньої фрагментації Росії. На його думку, те, що відбувається сьогодні, – тільки початок цього процесу.