Про це 24 каналу повідомив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко. Він наголосив, що обстріли російських складів з боєприпасами не лише продовжуватимуться, а й збільшуватимуться.

До теми В окупованій Кадіївці палав ворожий склад з боєприпасами: яскраве відео

"Кожного дня ми чутимемо більше таких повідомлень, оскільки усе лише набирає обертів. Ми отримуємо все більше зброї від наших міжнародних партнерів та можемо наносити все більше цих ударів", – заявив Коваленко.

Зменшилась кількість обстрілів окупантів

За його словами, таких об'єктів достатньо багато, а деякі окупанти зараз навіть намагаються їх переміщувати на якомога більшу відстань від лінії фронту. Однак тепер ми вже бачимо, як зменшилась кількість обстрілів російських загарбників по лінії фронту.

Їм не вистачає боєприпасів, вони не встигають забезпечувати свої передові підрозділи снарядами, а саме обстріли мають дуже великий вплив на можливості окупаційних підрозділів – або йти в наступ, або тримати оборону,
– зауважив Коваленко.

Зменшився наступальний потенціал загарбників

Він зазначив, що обстріли дуже важливий аспект для окупантів. Зокрема, якщо говорити про Донбаський плацдарм, а саме – Луганську область, то з Луганської та Харківської областей загарбники намагаються здійснювати якісь наступальні дії.

Читайте також Масований обстріл Миколаєва та знищений склад окупантів: як минула ніч у регіонах

На інших плацдармах російські військові намагаються тримати оборону. Водночас саме зараз ми бачимо, як зменшується потенціал російських окупантів з реалізації наступальних дій та потенціал їхніх оборонних можливостей.

Де розпочнеться контрнаступ ЗСУ

Саме там, де їхня оборона буде найслабшою, там де вона буде найбільш нівельованою завдяки обстрілам ЗСУ – там і розпочнуться контрнаступальні дії наших військових,
– заявив Коваленко.

Він наголосив, що це не може бути якась окрема локація, про яку ми можемо точно знати. Там, де буде найбільш нівельований оборонний потенціал загарбників – там і будуть контрнаступальні дії.

Тож Коваленко наголосив, що поки невідомо, яка саме це буде локація. Однак, за його словами, точно відомо, що таких об'єктів загарбників на тимчасово окупованих територіях, які необхідно знищувати нашим Збройним Силам, ще достатньо багато.

"Тому це (контрнаступ – 24 канал) може бути найближчими тижнями, а не найближчими днями", – зазначив Коваленко.

Коваленко припустив, де може початися контрнаступ ЗСУ: дивіться відео


ЗСУ знищують склади окупантів: останні новини

  • Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що на Луганщині наші Збройні Сили завдали достатньо серйозної шкоди російським окупантам. Він зазначив, що українські військові зруйнували кілька складів та командний центр загарбників.
  • Радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань розповів, що зранку 18 липня повідомили про нові вибухи поблизу Нової Каховки – у селі Райське. Зазначається, що там Збройні Сили знищили склади окупантів, а детонація боєприпасів тривала кілька годин.
  • Крім того, Хлань заявив, що сьогодні, 18 липня, українські захисники вкотре влучили у скупчення військ росіян у Бериславському районі на Херсонщині. Він наголосив, що поки ще чекають на офіційні підрахунки втрат рашистів.