За словами російського диктатора, винними у повномасштабній війні буцімто є Сполучені Штати та інші партнери нашої держави. Про це повідомляють російські ЗМІ, передає 24 Канал.

Цікаво Обговорили співпрацю та війну в Україні: Путін зустрівся з Сі Цзіньпіном в Казахстані

Путін вчергове цинічно звинуватив США у війні в Україні

Владімір Путін під час саміту Шанхайської організації співробітництва в казахстанській столиці Астані заявив, що, мовляв, Росія завжди виступала за мирне вирішення "української кризи". За словами російського диктатора, ця так звана криза виникла через "абсолютно безцеремонну політику США на чолі з їхніми сателітами".

Окрім того, російський диктатор також висловився і щодо геополітичної ситуації у світі. За словами Путіна, "багатополярний світ став реальністю", і у ньому "шириться коло держав, які виступають за справедливий світоустрій". Вочевидь серед "справедливих" країн російський президент мав на увазі Іран чи КНДР.

Раніше Владімір Путін висловився стосовно російського "мирного плану" і перемовин з Україною. За словами диктатора, запропонований Росією план щодо України за готовності Києва та Заходу "дозволить негайно припинити бої та розпочати переговори".

Окрім того, Путін сказав, що запропонована Росією "нова архітектура співробітництва та безпеки" в Євразії покликана "змінити євроатлантичні моделі, що віджили". Президент країни-агресорки Путін подякував учасникам організації за пропозиції щодо "врегулювання конфлікту" в Україні.

Що казав про перемовини з Україною Путін

  • Президент Росії Владімір Путін 14 червня заявив, що Кремль готовий розпочати переговори з Україною "хоч завтра". Але для цього, за словами диктатора, станеться якщо будуть виконані певні умови.
  • Путін висунув ультиматум, заявивши про свою готовність до переговорів, якщо Київ назавжди відмовиться від планів вступу до НАТО і виведе Збройні сили України з так званих "нових російських регіонів". Ця вимога фактично закликає Україну передати Росії контроль над Херсонською, Запорізькою, Донецькою та Луганською областями.
  • Путін також цинічно заявив, що мирне врегулювання війни вимагає від України "прийняття нейтрального, позаблокового та без'ядерного статусу". Крім того, він традиційно підкреслив "демілітаризацію та денацифікацію України".