Біля українського кордону були помічені спецпризначенці. Їх прислала російська розвідка. Про це йдеться у повідомленні Центра інформаційного спротиву, передає 24 Канал.

Читайте також Бояться провокацій: влада Росії відмовилася пускати вантажівки на Кримський міст

Куди приїхали елітні підрозділи ГУР Росії

Підпілля зафіксувало прибуття спецпризначенців до селища міського типу Тьоткіно. Населений пункт розташований у Курській області близько до українського кордону.

Наразі відомо, що у селищі перебувають три групи елітних військових. Мова йде про окупантів з 22 та 3 окремих гвардійських бригад спеціального призначення.

Які завдання отримали російські спецпризначенці

Елітні підрозділи напряму підпорядковуються російському ГУР. Після вдалих дій партизан загабникам доручили проводити диверсії та займатися контрдиверсійною діяльністю у прикордонній смузі. Окрім цього вони повинні піднімати бойовий дух деморалізованих російських військових, яких Москва розмістила вздовж держкордону.

Більше про "бавовну" у Росії за останній час

  • 18 травня в тимчасово окупованому Криму стався вибух. Через нього кілька вагонів зійшли з колій. Це сталося біля села Чистеньке, яке розташоване поряд із Бахчисараєм.
  • Окупанти сказали, що там нібіто перевозилося зерно. Однак представник українського ГУР Андрій Юсов заявив, що росіяни використовували ту залізну дорогу також для перевезення зброї, бронетехніки та боєкомплектів. Він спрогнозував повторення таких випадків на території півострова.
  • 16 травня у Росії стався вибух на газопроводі "Ямал – Європа". За офіційною версією росіян, в той момент там відбувалися ремонтні роботи. Внаслідок вибуху одна людина загинула. Ще 4 особи були госпіталізовані з опіками.