Про це 24 каналу розповів російський правозахисник Марк Фейгін. Він також додав, що оточення Путіна – не найрозумніші люди, тому можливо, вони й не думали про те, щоб прибрати Путіна.

Читайте також Нехай не сують носа, – у МЗС відреагували на погрози Росії через вступ України в ЄС

"А оскільки ця тема активно обговорюється всюди, ймовірно, і їх це на щось наштовхує. Навряд ми матимемо змогу взнати бодай якісь деталі цієї змови, якщо вона – прізвища і посади нам навряд будуть відомі", – говорить Фейгін.

Особливості держперевороту в Росії

Варіант держперевороту підтвердити неможливо, але й спростувати не виходить. Адже всім російським бізнесменам "тисне" те, що вони під санкціями і аби їх позбутись, вони могли б піти на такий крок,
– припускає правозахисник.

На думку Фейгіна, на реалізацію держперевороту могла б піти сама колегія ФСБ Росії, більше можливості ні у кого немає.

Війна в Україні може припинитись майже миттєво, якщо все ж держпереворот станеться у Росії. Бо зараз це просто історія однієї людини – Путіна. Інша мова про те, що будь-хто після Путіна захоче зберегти Крим та ОРДЛО,
– пояснює Марк Фейгін.

"Зараз Москва може лише тиснути на американських та європейських партнерів України. Важко уявити, як вона тиснутиме на Америку чи Британію, але французько-німецька повістка, часом може приносити проросійські наративи", – говорить російський правозахисник.

Війна Росії проти України – важливі новини

  • Міністр оборони США Ллойд Остін вперше з моменту вторгнення Росії в Україну поговорив з російським колегою Сергієм Шойгу. Міністри говорили про Україну і американський міністр оборони вимагав в Росії припинення вогню.
  • Президент Польщі Анджей Дуда впевнений у перемозі України у війні з Росією. Після того, як Росія зазнає поразки, їй доведеться виплачувати Україні контрибуцію.
  • В Австрії висунули Росії ультиматум щодо газу. Там пригрозили відібрати у російського "Газпрому" підземні сховища в Зальцбурзі.

Цікаво: Що відомо про ймовірну хворобу Путіна – дивіться відео