Радник Андрія Єрмака заявив у ефірі телемарафону, що наразі Росія намагається захопити хоч якийсь населений пункт. Ба більше, Кремль пробує утримати Бєлгородську, Курську, Воронезьку області, Краснодарський край, пише 24 Канал.

Дивіться також Путін потрапив у власну пастку: чи наважиться оголосити мобілізацію після подій під Бєлгородом

Які стратегічні цілі Києва та Москви

Михайло Подоляк пояснив, що наразі Україна, як і раніше, прагне звільнити всі свої землі, наше керівництво інтенсивно працює із союзниками у питанні постачання військової допомоги. Це і свідчить про перелом у війні, адже Росія зараз ставить зовсім інші цілі.

Два різних процеси сьогодні відбуваються: перший – це перелом у війні з погляду стратегічних цілей, які Росія сьогодні може ставити перед собою і які ми можемо ставити. Стратегічні цілі України абсолютно незмінні – це деокупація всіх територій. Для цього – накопичення ресурсів, а також те, що президент опікується міжнародними комунікаціями в повному обсязі,
– заявив Подоляк.

Радник глави Офісу Президента пояснив, що Україна практично закрила небо. Крім авіаційного компонента, вже є бронетанкова коаліція. Україна вже:

  • вирішує логістичне питання про забезпечення величезної війни снарядами важких калібрів;
  • вирішила питання з далекобійними ракетами не в повному обсязі й не так швидко, як хотілося б, але вирішує;
  • ініціювала, щоб у Європі прискорили інвестиції у військове виробництво.

Це те, що стосується фіналу війни та стратегічних цілей для нас,
– пояснив радник Єрмака.

Щодо Росії, то вони намагаються захопити хоч якийсь один населений пункт.

"Потім вони його віддадуть, ми його заберемо назад. Але хоча б щось захопити – це їхня ціль. І головна їхня стратегічна ціль сьогодні – це спроба утримати Бєлгородську, Курську, Воронезьку області, Краснодарський край. Вони сьогодні починають говорити вже, що треба говорити про певну буферну зону з Україною", – зазначив радник голови Офісу Президента.