Про це повідомив заступник голови Тернопільської облради Ігор Сопель. "Мужньо обороняючи нашу державу, на Сході України загинув наш земляк з Хоросткова – 31-річний Ярослав Жебелюк", – написав Сопель.

Дивіться також Не стало одного з "Вовків Да Вінчі": загинув Іван "Мілан" Ротар

Жебелюк працював лікарем-ортопедом

Заступник голови Тернопільської облради зазначив, що Ярослав Жебелюк врятував не одно життя.

Щира і світла людина, завжди усміхнений і готовий прийти на допомогу. Медик, який врятував не одне життя. Воїн, який пішов захищати рідну землю – і віддав найцінніше...,
– додав Сопель.

"Невимовний біль, сум і ненависть до ворога переповнюють. Щирі співчуття родині, близьким і побратимам", – резюмував заступник голови Тернопільської облради.

У Департаменті охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації зазначили, що Жебелюк працював лікарем-ортопедом-травматологом в ортопедо-травматологічному дитячому відділенні та консультативно-діагностичному центрі Тернопільської обласної дитячої лікарні.

"У нього в житті була важлива місія – допомагати дітям. Але війна змінила його плани. Після 24 лютого 2022 року, Ярослав не роздумуючи взяв до рук зброю та став на захист Батьківщини. Змінивши лікарський халат на військову форму, він мужньо боронив країну від загарбників", – мовиться у повідомленні.


Ярослав Жебелюк / Фото із соціальних мереж

На Луганщині загинув захисник із Львівщини

  • У боях за Україну загинув захисник із Львівщини Богдан Наконечний. Богдан загинув на Луганщині під час виконання бойового завдання.
  • Захисник України обіймав посаду гранатометника десантно-штурмового відділення військової частини. У воїна залишилась дружина та двоє маленьких дітей – 5-річна донечка та 3-річний син.
  • Також у Луганській області в боях загинув Микола Бонтя з Житомирщини, якому було всього 19 років. Воїн загинув під час виконання бойового завдання поблизу Білогорівки.
  • На фронті Бонтя став гранатометником першого аеромобільного батальйону військової частини А 2120.
  • У боях під Донецьком загинув відомий лікар із Мелітополя Михайло Гапоненко. До початку повномасштабного вторгнення він працював у Мелітопольській міській стоматології.
  • Михайло Гапоненко воював у підрозділі 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар" – штурмовий батальйон Сухопутних військ Збройних Сил України.