Про це 24 Каналу розповів Марк Фейгін – російський правозахисник та опозиційний політик. За його словами, такі дії можуть бути доволі вигідними для очільника США.

Дивіться також Що насправді означають слова Байдена про те, що Путін втратив Україну

Що можна очікувати від США

Марк Фейгін наголосив, що найближчим часом в рамках підтримки від США, вірогідно, можна говорити про прийняття нових санкцій, передачу нових видів озброєння для оборони та наступу. Можливо, варто розраховувати на організаційні та юридичні рішення стосовно трибуналу.

Про ленд-ліз він підписав документ 9 травня. Символи вони люблять. 24 лютого, напевно, теж якісь символічні кроки будуть зроблені,
– пояснив він.

Опозиціонер додав, такі символічні рішення мають легко конвертуватися в дещо матеріальне. Пустих слів про підтримку України буде недостатньо.

Марк Фейгін розповів, чого очікувати від США на річницю повномасштабного вторгнення: дивіться відео

Чи здивує Байден Україну

На думку Фейгіна, Байден скоріше за все всі рішення вже прийняв.

Для Байдена також важлива ефектність, до якої призводить його політична діяльність,
– зазначив він.

Опозиціонер зауважив, що до виборів президента США залишилося лише півтора року. Сам же Байден дуже хоче залишитися в Білому домі ще на один термін.

"Він має продати спасіння над Москвою", – пояснив він.

У такий спосіб це і буде його головним досягненням.

На скільки рішучими є американці

Марк Фейгін розповів, що Україні, що у випадку з США не можна сказати "А" і не договорити "Б".

Не можна замовкнути на пів слова, тому що ти вже дав бронетехніку, щось обіцяв далі, то зупинити все на танках чи на далекобійних ракетах неможливо,
– наголосив він.

За його словами, для України це суттєво важливо, щоб здобути перемогу над Москвою. Тим більше, що із Вашингтону серійно звучать заяви про Крим.

"Уже відбувається якесь примирення з тим, що схоже Крим буде раніше деокуповуватися, ніж Донбас", – додав Фейгін.

Тож справа вже на часі.

Військова допомога від США: останні новини

  • Координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі на брифінгу 10 лютого прокоментував можливість отримання Україною винищувачів. Високопосадовець заявив, що кожна держава ухвалює "суверенне рішення" надавати бойові літаки, чи ні.
  • Також він повідомив, що наразі США у Форт-Сіллі тренують українських воїнів користуватися системами Patriot.
  • Колишній командувач військ США в Європі, генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес розповів, що для здобуття Україною повної перемоги у війні проти Росії вже у 2023 році їй потрібна авіація.