Майже всі мешканці одностайні – військового нападу на Україну не буде, адже війни не хоче ніхто. Мовляв, політики лише "лякають одне одного, як танками у пісочниці нападають". Крім того, деякі кримчани думають, що Росія таким чином реагує саме на дії України, яка нібито першою почала стягувати озброєння до кордонів.

Читайте також Росія закрила частину акваторії Чорного моря для іноземних кораблів

Росія закінчила військові навчання в Криму і на кордоні з Україною

Росія завершила військові навчання на кордоні з Україною і в окупованому Криму. Про це повідомив міністр оборони Сергії Шойгу 22 квітня, під час візиту на півострів. Він також назвав такі дії Кремля "раптовою перевіркою".

До теми Росія почала повертати війська з навчань в Криму

Протестували свої сили, – Марчук про закінчення російських військових навчань в Криму

Стягуванням військ до українського кордону і посиленням концентрації військових в окупованому Криму Росія випробовувала практичні можливості своїх збройних сил. Про це заявив в інтерв'ю "Крим.Реалії" колишній прем'єр-міністр України, екссекретар РНБО Євген Марчук.

Чим Україні загрожує закриття Керченської протоки

З 21 квітня до 31 жовтня Росія перекрила Керченську протоку для військових кораблів та державних суден інших країн. Експерт у сфері міжнародного морського права Богдан Устименко розповів, чим це може загрожувати для України. "Якщо військовий корабель України перетне цю обмежену ділянку, то росіяни будуть, напевно, відкривати вогонь", – зазначив він.

В Криму затримали учасників протесту на підтримку Навального

Кілька десятків кримчан у Севастополі та Сімферополі 21 квітня вийшли на акцію протесту на підтримку Олексія Навального. Деяким протестувальників затримала поліція. Зокрема у Севастополі 5 правоохоронців затримали жінку, яка стояла з плакатом "Путин, отпусти Навального".

Повний випуск програми "Крим.Реалії": дивіться відео