Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів начальник прес-центру повітряного командування "Південь" Володимир Крижанівський.

На світанку була проведена розвідка погоди, за прогнозами синоптиків, погода обіцяє бути не дуже придатною для проведення навчань: обіцяють посилення вітру, зранку був сильний туман,
– зазначив Крижанівський.

За його словами, зараз у штабі чекають, чи зміниться погода.

Читайте також: У Пентагоні відповіли Москві щодо українських ракетних навчань

"Якщо все буде добре, то другий день наших контрольних льотних випробувань керованих ракет середньої дальності буде так само насичений, як і попередній, будуть проводитися випуски ракет, буде працювати авіація, тобто програма буде приблизно така ж сама. Але спочатку дочекаємось, чи встановиться добра погода, а трохи пізніше вже матимемо інформацію про те, який конкретно план буде на сьогоднішній день навчання", – зазначив речник повітряного командування.

Нагадаємо, 1 грудня на півдні України стартували українські навчання з ракетними стрільбами, які триватимуть до 2 грудня.

Міністр оборони Степан Полторак заявив, що Україна не має наміру вдарити у відповідь по окупованому Криму у випадку удару Росії під час військових навчальних стрільб над акваторією Чорного моря.