Про це 24 Каналу розповів лейтенант батальйону "Свобода" Національної гвардії України Володимир Назаренко, зауваживши, що по всій лінії розмежування ситуація напружена. Бої тривають.

Дивіться також Росіяни тиснуть на Роботине та просуваються в Часовому Яру: як змінилася лінія фронту за тиждень

Яка ситуація у Вовчанську

Як наголосив військовий, ворог кожного дня нав'язує бої. Підрозділи відбивають спроби окупантів просуватися вперед. Тривають і артилерійські обстріли, і стрілецькі бої.

Це щоденний героїзм військових. Хотів би говорити за нашу 4 бригаду Нацгвардії. Ми чітко розуміємо важливість взаємної підтримки. Працюємо, боремося плече до плеча для того, щоб максимально знищувати ворога і не давати йому просуватися,
– сказав Назаренко.

У ворога є перевага і в живій силі, і в боєприпасах, і в засобах ураження. Інколи здається, що у ворога буквально необмежені ресурси, зважаючи на ресурси в ближньому та дальньому тилу. Однак є розуміння, що з часом в окупантів буде гірша ситуація.

Оптимізм вселяє те, що рано чи пізно вони мають закінчитися. Має закінчитися їхня техніка. Зокрема завдяки роботі операторів FPV, артилерії тощо,
– підкреслив військовий.

Що відбувається на Харківщині: коротко

  • Упродовж 3 червня на Харківщині сталося 11 бойових зіткнень. Там зафіксували 238 обстрілів з боку ворога. Наші захисники знищують окупантів.
  • Нещодавно українські захисники взяли в полон близько 60 окупантів. Сталося це саме на Харківському напрямку.
  • Як наголошують аналітики ISW, передача західних систем ППО та зняття обмежень на удари по Росії дозволять Україні захистити Харків від ворожих ударів.